Barbaros Hayreddin Fragman

<< 16 17 1819 20 >>

Barbaros Hayreddin 12. Bölüm Fragmanı

Yorum Yaz (3 Yorum)
Reklamlar
Tür: Tarih, Savaş
Yönetmen: Doğan Ümit Karaca ve Mısırlı Adel Adeeb
Senaryo: Mustafa Burak Doğu
Kanal ve Yayın Günü: TRT 1 - Cuma - 20.00 (23 Aralık 2022)
Barbaros Hayreddin Oyuncuları: Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Pelin Akil Altan, Yetkin Dikinciler, Caner Topçu, Bahadır Yenişehirlioğlu, Yiğit Özşener, Devrim Evin, Gülcan Arslan, Melis Babadağ
Barbaros Hayreddin Konusu:

Yapımcılığını Es Film'in üstlendiği yeni dizi Barbaroslar'ın başrollerinde başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe başrolleri paylaşıyorlar. Dizide Oruç Reis'e Engin Altan Düzyatan ve kardeşi Barbaros'u da Ulaş Tuna Astepe canlandıracak.

Barbaroslar Dizisi Oyuncuları

Engin Altan Düzyatan (Oruç)

26 Temmuz 1979 İzmir doğumlu Engin Altan Düzyatan Dokuz Eylül Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. 2014 yılında Neslihan Erkoçlar ile evlilik masasına oturan başarılı oyuncu evliliğini sürdürmektedir. Düzyatan bir çok projede rol almıştır. Rol aldığı bazı diziler Çırağan Baskını, Yol Ayrımı, Acı Hayat. Rol aldığı bazı filmler Romantik Komedi 2, Bu Son Osun. Başarılı oyuncu en son ise Diriliş Ertuğrul dizisinde 5 sezon boyunca Ertuğrul bey karakterine hayat vermiştir.

Ulaş Tuna Astepe (Hızır)

1988 Kocaeli doğumlu Ulaş Tuna Astepe Mimar Sinan Devlet Konservatuarında eğitimini tamamlamıştır. Oyunculuk dünyasına yeni yeni adımlar atan yetenekli oyuncu Karadayı dizisindeki Orhan karakteriyle tanınmaktadır. Yakışıklı oyuncuyu son olarak Atv'de reyting rekorları kıran Sen Anlat Karadeniz dizisinde Tahir karkateriyle izlemiştik.

Yetkin Dikinciler (İshak)

15 Hazirna 1969 yılında İstanbul'da hayata gözlerini açan başarılı oyuncu Yetkin Dikinciler Babam ve Oğlum filminde tanınmaya başlamıştır. İstanbu Üniversitesi Edebiyat Fakültesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Muhteşem Yüzyık, Merhaba Hayat, Çanakkal YolunSonu, Nadide Hayat, Biz Size Döneriz ve Her Şey Mümkün gibi projelerde yer almıştır. Başarılı oyuncuyu son olarak Atv'de ekranlara gelen Bahtiyar Ölmez dizisinde Rıfat karakteri ile izlemiştik.

Caner Topçu (İlyas)

Reklamlar
Yorum Yap

Barbaros Hayreddin dizisine 3 Yorum Yapıldı
  1. çiçek: final yapnasın belki gunu d3eğişebilir
  2. ramazan yavuz kurnaz: güzel dizi yakında başlar
  3. ramazan: iyi bir dizi yazın izelr güzel